Економіка

Назад

Проекти

№ з/пНазва проекту/програмиВартість проекту, тис.грн.Джерело фінансування
 Загальні обсяги фінансування, у тому числі за проектами:13 335,20 
1«Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі КЛПЗ «Станція переливання крові м. Маріуполя»6 513,00ПРООН
2Покращення ефективності використання муніципальних енергетичних ресурсів (проведення енергоаудиту громадських будівель, розробка предТЕО)*Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»
3Капітальний ремонт будівлі КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа №15  управління освіти Маріупольської міської ради" *Всеукраїнський благодійний проект «Моя школа»
4Укріплення місцевих фінансових ініціатив*Проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження"
5Придбання 1 тролейбусної машини4 380,00Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
6Придбання медичного обладнання для лікувальної амбулаторії ЖМР "Східний"92,70Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
7Придбання спец.автомобіля для ремонту контактної мережі1 200,00Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
8Придбання обладнання для міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 243,50Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
9Комплексна термомодернізація двох освітніх закладів міста Маріуполя (розробка ПКД  для НВК №48 та ЗОШ №52)906,00Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

* - згідно з умовами проекту Маріупольська міська рада не є кінцевим бенефіціаром, а лише отримувачем послуг

№ з/пНазва проекту/програмиВартість проекту, тис.грн.Джерело фінансування
 Загальні обсяги фінансування, у тому числі за проектами:17864,46 
1Навчальна програма для курсу "Новий муніципалітет"1 355,00USAID, Фонд розвитку демократії
2Забезпечення якісними медичними послугами жителів селищ м.Маріуполя (ремонт мобільного флюорографа, апарата УЗІ та оснащення його додатковим апаратом ЕКГ)235,00Проект UNHCR «Покращення доступу до належної медичної допомоги людей з інвалідністю, проживаючих у населених пунктах, постраждалих від бойових дій на Сході України» 
3Придбання для Територіального центру соціального обслуговування Центрального району сучасного обладнання та інвентарю300,00Проект UNHCR «Центри підтримки для літніх людей в м. Маріуполі»
4Реконструкція водонапірної вежі  "VEZHA - створення сучасного музею міста"2 455,00USAID
5Соціальна вода (придбання пластикової тари та комплектуючих)2 939,40UNICEF
6Реконструкція ВНС "Сартанська" (придбання запірної арматури, вакуумних вимикачів, труб, трансформатору)5 977,57UNICEF
7Реконструкція КНС №5а (придбання запірної арматури, вакуумних вимикачів, труб)4 602,49UNICEF
№ з/пНазва проекту/програмиВартість проекту, тис.грн.Джерело фінансування
 Загальні обсяги фінансування, у тому числі за проектами:55 548,37 
1Створення соціальної їдальні в м.Маріуполі2 700,00Благодійний фонд "Renovabis"
2Реконструкція Лівобережного районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді3 266,05Проект ПРООН «Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій і Луганській областях», дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ
3Відновлення та обладнання комунального транспорту200,00Агентство ООН у справах біженців (UNHCR)
4Загальноміський фестиваль "Маріуполь дітям"300,00Міська рада, UNICEF
5Придбання 4-х одиниць міського електротранспорту (тролейбуси)16 905,00Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
6Розбудова сучасного центру надання адміністративних послуг15 000,00Проект «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) (5 млн. грн), Фонд розвитку Маріуполя (10 млн. грн)
7Встановлення сонячної станції для забезпечення горячою водою дитячого інфекційного відділення КЗ "Маріупольска міська лікарня № 4"200,00проект "Сонячна лікарня", Благодійний фонд "Здоров'я для всіх" при фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації
8Будівництво  та запуск в експлуатацію лікувальної амбулаторії2 688,84Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
9Проведення конференції для представників посольств "Маріуполь - місто солідарності"230,00UNHCR
10Техніка, обладнання та засоби дезінфекції для усунення наслідків аварійних розливів міських стічних вод754,00UNICEF
11Вирішення конфліктів і впровадження відновувальних практик серед дітей та молоді, уражених конфліктом *Інститут миру і порузуміння у партнерстві з UNICEF
12Реконструкція будівлі під соціальний гуртожиток для розміщення ВПО7 528,75Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
13 Ремонт та оснащення міського та двох районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 4 523,12Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»
14Створення Центру медіації та проведення заходів з підготовки спеціалістів та їх залучення у вирішенні конфліктних ситуацій1 252,61Проект технічної допомоги ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту»

* - згідно з умовами проекту Маріупольська міська рада не є кінцевим бенефіціаром, а лише отримувачем послуг