Прозоре місто

Назад

Оголошення про проведення закупівлі житла

Основні умови:

1. Однокімнатні квартири.

1.1. Однокімнатні квартири загальною площею не більше 38 кв.м.

2. Двокімнатні квартири.

2.1. Двокімнатні квартири загальною площею не більше 54 кв.м.

3. Трикімнатні квартири.

3.1. Трикімнатні квартири загальною площею не більше 80 кв.м.

4. Чотирикімнатні квартири (будинку).

4.1. Чотирикімнатні квартири (будинку) загальною площею не більше 85 кв.м.

5. Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

5.1. Житло має бути розташоване на території Центрального, Приморського, Кальміуського або Лівобережного районів м Маріуполя.

5.2. Житло має бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами.

5.3. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, електропостачанням, газопостачанням, якщо останнє передбачене проектом будинку.

6. Умови проведення конкурсу:

6.1. Пропозиції оцінюються на предмет відповідності до поданої оголошенням, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

6.2. Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється комісією протягом 10 робочих днів після їх надходження.

6.3. Прийом пропозицій закінчується за 1 календарний день до дати проведення конкурсу.

6.4. Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог визначених у оголошенні не розглядаються.

6.5. Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції, а саме:

- вартість придбання 1 м2 загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих і не повинна перевищувати прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості будівництва житла за регіонами України на відповідний рік, затверджених наказом Мінрегіону (11 310 гривень за 1 кв.м.).

- відповідають вимогам до об'єктів нерухомого майна визначених у оголошенні.

6.6. За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

6.7. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов'язаних з оформленням права власності та сплатою предусмот-корінних законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), покладається на продавця. Учасник при визначенні вартості об'єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

7. Подача пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

7.1. Для участі в конкурсі подається заява-пропозиція (із зазначенням вартості, адреси об'єкта нерухомого майна, кількості кімнат і загальної площі), копії правовстановлюючих документів та технічного-кого паспорта на об'єкт нерухомості, а також копії паспортів та ідентифікаційних номерів власників або довіреність.

7.2. Подача пропозицій здійснюється особисто або уповноваженим представником за адресою: Донецька обл., М.Маріуполь, Центральний район, вул. Митрополитська, 39, 87500, Відділ діловодства управління з питань звернень громадян та діловодства міської ради,

каб.1, або засобами поштового зв'язку: пр. Миру, 70, 87500, Маріупольська міська рада, або електронного зв'язку e-mail: mar.v@dn.gov.ua.

8. Подання пропозицій - до 13.12.2017 включно.

9. Дата проведення конкурсу-15.12.2017.

10.Место проведення конкурсу: Департамент міського майна Маріупольської міської ради.

Довідки за телефоном: 58-75-75, 58-75-76