Новини

Назад

Єдиний архетип і дотримання правил розташування - депутати розглянули земельні питання (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 грудня 2017, 19:14
225
Діяльність депутатського корпусу

Сегодня в ДК «Молодежный» собрались все постоянные комиссии, чтобы детально ознакомиться с вопросами в сфере земельных отношений, вошедших в проект повестки дня XXIV сессии.

Опять приходится возвращаться к теме внешнего вида остановочных павильонов и торговых объектов. Так, один из предпринимателей просит оформить аренду участка на улице Олимпийской. В конце 90-х годов он установил там небольшой киоск, который устроил в мини-кафе для водителей.

Як зазначила голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури та землекористування, депутат Ірина Чомаєва, цей підприємець вже вдруге звертається з приводу відновлення права оренди. «Перший раз ми йому вже відмовляли, до того ж торговий об'єкт знаходиться біля павільйону зупинки й не відповідає єдиному архетипу», - говорить вона.

Керівник Лівобережної райадміністрації Віктор Очеретине повідомив, що протягом року з ним проводили бесіди, пропонували можливі альтернативні варіанти, але жодних змін не сталося.

Крім того, є певні питання щодо асортименту товарів, які реалізуються в кіоску, особливо - спиртні напої. «Мене бентежить, що в цьому кіоску такий великий асортимент спиртних напоїв», - сказав секретар ради Степан Махсма.

Під час тривалої дискусії з цього питання прийняли рішення відмовити.

Несколько следующих проектов решений были с похожей историей: нежелание предпринимателей принимать условия, следовать общепринятым правилам, чтобы улицы нашего города выглядели достойно.