Прозоре місто

Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів

По датам
Пошук
Дата розміщенняОголошенняФайли
17.11.17

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя».        

Зміст проекту: Затвердження Порядку розробки маршруту та погодження руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, затвердження калькуляції вартості послуг з розробки маршруту руху, затвердження форми висновку спеціалізованої організації, затвердження форми погодження руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя

МЕТА ПРИЙНЯТТЯ ДАНОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Запобігання загрози життю і здоров’ю людей внаслідок проїзду автомобільними дорогами та вулицями міста великогабаритних та великовагових транспортних засобів, значного погіршення стану міських доріг, запобігання надзвичайним подіям на території міста     

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. Проект регуляторного акту буде розміщений на веб-сайті Маріупольської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

6. Аналіз регуляторного впливу (docx, 21.6 KB)1. Проект рішення з додатками (docx, 45.2 KB)
09.10.17

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішень виконкому міської ради від 28.12.2016 № 250, від 26.04.2017 № 61».

Проект розроблено з метою забезпечення балансу між дотриманням  прав суб'єктів господарювання та повноважень виконавчих органів міської ради, щодо забезпечення благоустрою парків, паркових зон та скверів міста Маріуполя (рекреаційних зон), в рамках реагування на рекомендації Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, викладені у письмовій формі приймаються поштою або на електронну адресу розробника змін до регуляторного акту протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту змін до  регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради 87515, м. Маріуполь,  вул. Георгієвська, 47,  та на електронну пошту mtkultura@ukr.net.

аналіз_регуляторного_впливу_1_ (docx, 51.1 KB)проект рішення ТС зі змін_ (docx, 64.8 KB)
27.09.17

Про затвердження документів, що регламентують стале функціонування ринку ритуальних послуг.

Анализ регуляторного акта (doc, 105.0 KB)Додаток 1 Правила (doc, 140.5 KB)Додаток 2 Договір про надання послуг з продажу ритуальної належності (1) (doc, 61.5 KB)Додаток 3 Договір про надання ритуальних послуг (doc, 76.0 KB)Додаток 4 Положення про встановлення та перегляд тарифів (doc, 55.0 KB)Додаток 5 Положення про комісію (doc, 40.5 KB)Решение (doc, 31.5 KB)